KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14577469
nr 1457 7469
Ragnar Lindén
(1919-1989), Sverige
Motiv från Lindesberg. Signerad, daterad 1959. Blandteknik, bildmått: 24x23, yttermått inklusive ram: 32x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 mars 2022
kl 20:58:03
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Ragnar Lindén
Läs mer om Ragnar Lindén